Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Sobota 20.01.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Lista wydziałów i stanowisk

Lista wydziałów i stanowisk

 

Radca Prawny – Jan Marciniak

 

Wydział Organizacyjno Administracyjny

  1. Agnieszka Rosiak – Kierownik Wydziału
  2. Ewa Bocian – Inspektor Powiatowy
  3. Maria Grabowska – Specjalista
  4. Agnieszka Kubiak – Starszy Inspektor
  5. Alicja Michalak – Inspektor Powiatowy
  6. Piotr Janczak – Specjalista
  7. Przemysław Oleksy – Starszy Informatyk
  8. Czesław Pańczyk – Kierowca
  9. Elżbieta Sobieraj – Sprzątaczka

 

 Wydział Finansowo – Księgowy

  1. Tomasz Szymanowski – Główny Księgowy
  2. Czesława Sujecka – Starszy Inspektor Powiatowy
  3. Sabina Łączna – Starszy Inspektor Powiatowy
  4. Jolanta Poszwa – Starszy Inspektor Powiatowy
  5. Jowita Mintus – Specjalista do spraw programów
  6. Agata Kubacka – Specjalista do spraw programów – stażysta

 

 Wydział Ewidencji i Świadczeń

  1. Anna Powązka – Kierownik Wydziału
  2. Edyta Ciesielska – Starszy Inspektor Powiatowy
  3. Aneta Jasiak Kucharska - Specjalista do spraw rejestracji
  4. Katarzyna Włodarczyk - Specjalista do spraw rejestracji
  5. Joanna Mila - Specjalista do spraw rejestracji
  6. Izabela Jesiołkiewicz – Specjalista do spraw ewidencji i świadczeń

CAZ

 

Wydział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego

  1. Mariusz Michałowski – Pośrednik Pracy (DK)
  2. Ewelina Langa – Pośrednik Pracy (DK)
  3. Jolanta Przygońska – Pośrednik Pracy (DK)
  4. Elżbieta Krauze – Pośrednik Pracy (DK)
  5. Marzena Świtaj – Pośrednik Pracy (DK)
  6. Agnieszka Brzeziecka – Pośrednik Pracy (DK)
  7. Grażyna Skuta – Doradca Zawodowy (DK)
  8. Mirosława Wawrzyniak – Doradca Zawodowy (DK)
  9. Sylwia Szulc – Doradca Zawodowy (DK)

 

Wydział Rynku Pracy

  1. Marzanna Włodarska – Kierownik Wydziału
  2. Olga Kolenda – Doradca Zawodowy (DK)
  3. Ilona Heresztyn – Pośrednik Pracy (DK)
  4. Zofia Łączkowska – Doradca Zawodowy (DK)
  5. Ilona Dysma – Doradca Zawodowy (DK)
  6. Justyna Gołdyka – Pośrednik Pracy (DK)
  7. Ewelina Grześkiewicz – Specjalista do spraw rozwoju zawodowego (DK)
  8. Małgorzata Nowinowska – Specjalista do spraw rozwoju zawodowego – stażysta
  9. Ewa Matysiak – Specjalista do spraw programów (DK)

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Przemysław Oleksy
(2014-04-24 11:52:41)
Ostatnio zmodyfikował:
Piotr Janczak
(2017-01-23 14:26:37)
 
 
ilość odwiedzin: 608263

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X